Cadastre

 

همایش جهانی Gepspatial با موضوع " اطلاعات مکانی + یادگیری عمیق (Geospatial + Deep Learning)، ساخت دنیایی هوشمندتر" 

1395/10/07
 به نقل از مجله Geosatial World 27 دسامبر 2016

همایش جهانی Gepspatial  با موضوع " اطلاعات مکانی + یادگیری عمیق (Geospatial + Deep Learning)، ساخت دنیایی هوشمندتر" از 25-23 ژانویه 2017 در حیدرآباد هند برگزار می شود

همایش جهانیGepspatial  یک تجارت مکانی بزرگ در کنار یک رویداد فنی است که از یک دهه ی پیش برگزار می شود. همایش مذکور علاوه بر پررنگ کردن ارزش و اقتدار فن آوری اطلاعات مکانی، در آن راهکارهایی جهت حل مسائل اجتماعی - اقتصادی و اقتصاد جهانی ارائه می کند. این همایش یکی از همایش‌هایی است که حضور در آن برای متخصصین حوزه اطلاعات مکانی ضروری است. این همایش ویژگی همایش ها و نمایشگاه های بزرگ را دارد و سخنرانان رده بالایی در آن شرکت می کنند و در آن بخش های عمده صنعتی در بحث های سطح بالا و انواع رویدادهای شبکه اجتماعی مشارکت دارند.

این همایش برای اولین بار در سال 2007 در هند برگزار  شد و سپس در آمستردام، روتردام، ژنو و لیسبون برگزار گردید. امسال همایش جهانی اطلاعات مکانی در مرکز کنوانسیون بین المللی حیدرآباد از 25-23 ژانویه 2017 (5-3 بهمن 1395) با موضوع " اطلاعات مکانی + یادگیری عمیق (Geospatial + Deep Learning)، ساخت دنیایی هوشمندتر " برگزار می گردد. در این همایش نگاهی اجمالی به آینده ی صنعت مکانی خواهد شد، جاییکه هوش مصنوعی و فراگیری؛ هدایتگر شناسایی، تحلیل و نمایش داده های مکانی است و به ما کمک می کنند، دیدگاه معنی داری نسبت به دنیای هوشمندتر داشته باشیم.

در این همایش، 3000 نماینده سطح بالا از جامعه جهانی اطلاعات مکانی ، سیاستگذاران، دانشگاه ها، محققین، ارائه دهندگان فن آوری و راهکارها و بخش های کاربران نهایی در حوزه صنعت، مناطق و جوامع شرکت خواهند کرد. این همایش با میزبانی مشترک سازمان نقشه برداری و تحقیقات فضایی هند برگزار می‌شود که حمایت همه جانبه دولت را به همراه دارد.

همایش + GOOGLE CALENDAR+ ICAL EXPORT

 

جزئیات

زمان شروع: 23 ژانویه 2017 یا 3( بهمن 1395) ساعت 9 صبح

زمان پایان: 26 ژانویه 2017 یا (6 بهمن 1395) ساعت 5 بعد از ظهر

طبقه ی رویداد: همایش، رویدادهای رسانه ای اطلاعات مکانی

برچسب های رویداد: AGI India، همایش جهانی اطلاعات مکانی 2017، رویدادهای GIS در هند، سازمان نقشه برداری هند (SOI)

نشانی وبسایت: http://geospatialworldforum.org/

 

شماره تلفن: 4912500-120-91+

ایمیل: info [AT] geospatialmedia.net

وبسایت: http://geospatialmedia.net/