نسل جدید باتری دستگاه های توتال استیشن و گیرنده های GNSS 

1395/04/11
 به نقل از GIM 14 ژوئن 2016

نسل جدید باتری دستگاه های توتال استیشن و گیرنده های GNSS

شرکت SettopSurvey اعلام کرد از نسل جدید باتریهای Settop خود پرده برداری کرده است. این باتری با اکثر برندهای فعلی دستگاه های توتال استیشن و گیرنده های GNSS و لیزراسکنرها سازگاری دارد.

باتری Settop I به طور خاص برای استفاده از فضای خارج از ساختمان طراحی شده است و اجزای آن دارای کیفیت بالایی است. این باتری، فشرده، سبک وزن و کوچک طراحی شده است. این باتری به کمک آخرین فن آوری آیون-لیتیوم (Lithium-Ion) (11.1V/10Ah or 14.8V/7.8Ah) می تواند انرژی لازم برای یک روز کامل کاری دستگاه های توتال استیشن و گیرنده های GNSS را تأمین کند.

باتری Settop II شامل یک سیستم امنیت مدار کوتاه است که از دستگاه های متصل جانبی حفاظت می‌نماید و بنابراین تضمین کننده عملکرد مناسب آنها خواهد بود. این باتری در مقایسه با باتری استاندارد پیشین جهت شارژ، به طور قابل توجهی به زمان کمتری نیاز دارد، اندازه ی آن کوچکتر و وزن آن سبک تر و همچنین طول عمر آن بیشتر است.

از دیگر مزایای این باتری برای کاربران، رابطهای آن با ارتباط داخلی RS232 می باشد که پیکربندی گیرنده های GNSS ، مودم های رادیویی UHF و توتال استیشن ها را ممکن می سازد، بدون اینکه از کابل های Y نرمال برای داده ها و نیرو استفاده کند. این باتری می تواند برای انواع مختلف رابط ها (Hirose/Lemo) و کابل های اتصال برای هر برند و مدل در بازار تنظیم شود.

نسل جدید این باتریها با اکثر دستگاه های توتال استیشن و برندهای گیرنده های GNSS (از جمله تریمبل‌، لایکا، توپوکن، سوکیا، پنتکس، نیکون، جئومکس، اسپکترا پرسیشن و استانکس) سازگار می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت SettopSurvey مراجعه فرمایید.

 نقشه سایت | نمای قابل چاپ | © 2009 - 2018 Cadastre