راه اندازی سیستم نمایشگر نقشه های GIS توسط نیوزیلند 

1391/05/07

به نقل از ASM- جولای 2012
راه اندازی سیستم نمایشگر نقشه های GIS  توسط نیوزیلند
 

وب سایت شورای شهر هامیلتون جدیداً قابلیت نمایش نقشه را به سیستم خود اضافه کرده، تا بازدیدکنندگان تنها با چند کلیک، بتوانند به اطلاعات ملکی دسترسی پیدا کنند. نمایش رایگان نقشه ها در سیستم GIS هفته گذشته به عنوان یک خدمت الکترونیکی شهری در اختیار شهروندان نیوزیلندی، قرار گرفت.
ایون هال (Eion Hall) عضو ارشد شورای شهر هامیلتون، جزئیات دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مربوط به مبلغ املاک و درجه بندی آنها را در این وب سایت، اینگونه تشریح کرد: "این قابلیت کاربرپسندترین بخشی است که به سایت مذکور اضافه شده است. شما می توانید هر نشانی در شهر را جستجو کنید و ابزار نقشه در GIS بلافاصله نقشه ی آن مکان را به نمایش می گذارد. این کار از طریق کلیک کردن و اتصال به فایل آنلاین املاک انجام می شود و اطلاعاتی در خصوص درجه بندی، ارزش زمین و سرمایه و همچنین توصیفات قانونی و اندازه ی ملک در اختیار عموم قرار می گیرد."
دسترسی آسان به جزئیات ملکی می تواند برای آن دسته از افرادی که با بخش املاک و مستغلات سر و کار دارند، همچون صاحبان املاک، خریداران آینده و ساختمان سازان، مفید باشد. با تسهیل در دسترسی، این سایت کارآمدی فرآیند ها را بهبود بخشیده، به توسعه اقتصادی شهر کمک می نماید.
قابلیت نمایش املاک در سیستم GIS  با گزینه ی 'Our Services' بر روی صفحه اصلی وبسایت
www.hamilton.co.nz در دسترس می باشد. لازم به ذکر است که قابلیت نمایش نقشه در سیستم GIS با تمامی رایانه های رایج و تلفن های همراه از جمله آیپد، آی فون و سایر فن آوری های رقومیِ قابل حمل، سازگار است.نقشه سایت | نمای قابل چاپ | © 2009 - 2018 Cadastre