استفاده از دستگاه های گیرنده GNSS اکسترنال جهت بهتر شدن کارهای صحرایی 

1395/05/12
 به نقل از GIM 28 جولای 2016

استفاده از دستگاه های گیرنده GNSS اکسترنال جهت بهتر شدن کارهای صحرایی


دریافت داده های بسیار دقیق برای نقشه برداران و افرادی که عملیات صحرایی انجام می دهند، ضروری می‌باشد. اکنون دو محصول مهم از سری محصولات موبایل SuperGIS ، نرم افزار SuperSurv برای سیستم عامل اندروئید و نرم افزار SuperPad قادر به اتصال به دستگاه های GNSS اکسترنال می باشند. پس از اتصال و هماهنگی با دستگاه های هوشمند و گیرنده های  اکسترنال GNSS، کاربران می توانند داده ها را با دقت زیاد به راحتی دریافت نمایند. نرم افزارهای SuperSurv و SuperPad می‌توانند در سیستم عامل اندروئید به طور کامل، مکان و سایر جزئیات دریافتی از دستگاه های GNSS اکسترنال، که برطرف کننده نیاز عاملان عملیات صحرایی می باشند، را پشتیبانی کرده و نمایش دهند.

شرکت Supergeo همچنین در حال سازگار کردن SuperSurv و SuperPad جهت کار با انواع ابزار حرفه ای نقشه‌برداری می باشد. بر اساس نتیجه تستهای صحرایی، نرم‌افزار موبایل به طور قابل ملاحظه ای خطای سیگنال را کاهش می دهد و می تواند پس از تنظیم، به دقت 50 سانتیمتر برسد. وقتی تنظیم انواع دستگاه ها کامل شد، نرم افزارهای موبایل کاربران برای کار صحرایی از دقت بیشتری برخوردار خواهد شد.

نرم افزار موبایل GIS با ویژگی های کامل ساخت شرکت Supergeo به کاربران کمک می نماید تا داده‌های مکانی را ویرایش، اندازه گیری و نمایش دهند.

 نقشه سایت | نمای قابل چاپ | © 2009 - 2018 Cadastre