اداره کل کاداستر روز چهارشنبه 7 شهریور 1397 میزبان آقایان دکتر شریفی از دانشگاه تهران و دکتر ابوالقاسم 

1397/06/14

اداره کل کاداستر روز چهارشنبه 7 شهریور 1397 میزبان آقایان دکتر شریفی از دانشگاه تهران و دکتر ابوالقاسم

روز چهارشنبه 7 شهریور 1397 ساعت 9 صبح جلسه ای با حضور آقایان دکتر شریفی و دکتر ابوالقاسم در دفتر جناب آقای مهندس شیخ علیشاهی و همچنین حضور رؤسای ادارات و کارشناسان اداره کل کاداستر برگزار شد. در این جلسه جناب آقای مهندس شیخ علیشاهی ضمن خوش آمدگویی به میهمانان و حضار در جلسه، هدف از این نشست را رایزنی در خصوص برونسپاری پروژه مطالعات تطبیقی کاداستر ایران با کاداستر کشورهای اروپایی و انجام آن توسط دانشگاه تهران و همچنین تبادل اطلاعات حاصل از برداشت داده های راینکس به صورت 24 ساعته برای ایستگاه های شمیم با این دانشگاه جهت انجام مطالعات زمین شناسی و زلزله دانستند.

جناب آقای شیخ علیشاهی در ادامه اظهار امیدواری کردند که بستر استفاده از توان علمی دانشگاه تهران جهت بررسی کاربردهای دیگر شبکه شمیم و استفاده بهینه از این سامانه فراهم گشته است. مدیرکل کاداستر ضمن یادآوری اینکه هنوز سامانه شمیم با چالش هایی روبروست نظرات اساتید محترم میهمان را در خصوص حل این چالش ها جویا شدند.

آقای دکتر شریفی نیز ضمن تشکر از آقای مهندس علیشاهی به جهت برگزاری این نشست، فرمودند: ما از تمام توان خود جهت کمک به اداره کل کاداستر در برون رفت از چالش ها و بهینه سازی سامانه شمیم استفاده خواهیم کرد. ایشان فرمودند که با همکاری صمیمانه و مؤثر آقای دکتر ابوالقاسم پروژه هایی در این زمینه در بدترین قسمت های تهران داشته اند که مطمئناً ارائه این تجربیات برای کاداستر می تواند بسیار مؤثر و راهگشا باشد. آقای دکتر شریفی همچنین پیشنهاد دادند تا همایش های بین المللی در این زمینه با همکاری دانشگاه تهران و کاداستر برگزار شود تا بتوانیم از ایده های روز دنیا بهره مند شویم.

 نقشه سایت | نمای قابل چاپ | © 2009 - 2019 Cadastre